PİZZA HOUSE bahçelievler/ankara


Pizza House, odun ateşinde pişirilen gerçek İtalyan pizzasını evlere ve işyerlerine servis yapan Türkiye'deki ilk ve tek restoran zinciridir.

Pizza House, 16 Kasım 1999 tarihinde Ankara'da Çankaya Alaçam sokak şubesinde sadece evlere servisi olan küçük bir restoran olarak kurulmuştur.

Konsepti, sadece lüks restoranlarda servis yapılan odun ateşinde pişmiş lezzetli pizzalari paket servis olarak müşterilerin evlerine ve işyerlerine götürmek olan Pizza House, çok kısa sure içerisinde vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir.

Daha açıldığı bir yıl olmadan ilk franchising anlaşmasını yapmış ve Ankara Yıldız'da ikinci restoranını açmıştır.

Pizza House 2000 yılı içinde, yurtdışından gelen ortaklıkla birlikte daha da güçlenmiş, Ankara Bahçelievler restorantını açmıştır.

2004 yılının ilk yarısında franchising yolu ile büyümeyi seçen Pizza House Ankara’da 3, İzmir,
Adana 2, Denizli , Samsun, Bartın, Zonguldak, Bandırma, Mersin, Çorum, İskenderun, , İstanbul 6, Adapazarı,İzmit,Edirne,Osmaniye,Konya 2,Kayseri,Düzce,Kayseri ve Bandırma şubeleriyle Türkiye genelinde 30 adet restaurantı ile faaliyetlerine devam etmekte ve franchising yöntemiyle büyümeye devam etmektedir.

PİZZA HOUSE bahçelievler/ankara, PİZZA HOUSE bahçelievler, pizzacı bahçelievler, bahçelievler pizza firmaları, bahçelievler çiğ köfte, çiğ köfteci bahçelievler ankara

BÖLGEDEKİ DİĞER FİRMALAR
Daha Büyük Görüntüle

1 yorum: